Farmalink Sağlık Ürünleri | Vitamin, Mineral, Bitkisel Besin, Biyoteknoloji, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermakozmetik Ürünler, Vitamin, Mineral, Bitkisel Besin, Biyoteknoloji, Kişisel Bakım ve Dermakozmetik Ürünler

alo2

Quest Vitamins

quest_vitamin_logo

Yaşam standardınız ne olursa olsun

sağlıklı yaşam,

standardınız olsun

BESİN DESTEKLERİ, BÜYÜME GELİŞME VE SAĞLIK

quest_vitamin03Şifalı bitkiler ,yüz  yıllardan beri doğanın ilacı olarak kullanılmaktadır. Zaman geçtikçe modern ilaçlar,  geleneksel bitkisel ilaçların yerini almaktadır. Günümüzde gittikçe artan ilaç kullanımı suistimali beraberinde getirmekte, optimum sağlık  ve normal dolaşım için besin destekleri ve bitkisel ürünlerin kullanımının önemi gün geçtikçe artmaktadır.


Bugünün herbalistleri, şifalı bitkilerin  başarılı kullanımları ve diğer yiyecek ve ilaçlarla etkileşimlerini anlatan dökümantasyonlar hazırlamaktadır. Dolayısıyla, sorunun çözümünü hedefleyen doğru bitkisel ekstrakt seçilmelidir. Çoğunlukla tek bir bitkinin  uygun diyet ve yaşam stili düzenlenmesiyle birlikte seçimi en uygun yoldur.


Quest Vitamins Ürünlerinin formülasyonlarında doğru içerikler, güvenlikli seviyelerde, olması gereken miktarlarda formüle edilir. Böylece besinler arasında emilim-inhibisyon dengesi korunmuş olur.

 

BİTKİLERİN GÜCÜ ARTIK GARANTİLENEBİLİYOR


quest_vitamin04Eski zamanlarda, bitkisel  supleman  üretiminde karışımların niceliğinin bilinmiyordu. Bitkilerin yetiştirime ortamları, iklim koşulları, toplanma zamanları gibi birtakım faktörler nedeniyle, besin desteklerinin farklı üretim serilerinde içerik miktarı, renk, koku farklılıkları oluşabiliyordu.  Günümüz teknolojisi, bitki ekstrelerinin içeriği, etkileri doğal dengeleri hakkında bilgiyi tanımlamaya olanak verecek konuma gelmiştir. Doğru içerikler, güvenlikli seviyeler içerisinde olması gereken miktarlarda formüle edilebilmektedir.


Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 

İletişim

Farmalink Sağlık Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: İçerenköy Mh. Eski Üsküdaryolu Cd.
No:21 Öz İş Apt. A Blok D:1
Ataşehir 34752

E-Posta: info [ @ ] farmalink.com.tr
Telefon:
0 216 668 00 62 (pbx)
Faks:
0 216 668 00 63