Farmalink Sağlık Ürünleri | Vitamin, Mineral, Bitkisel Besin, Biyoteknoloji, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermakozmetik Ürünler, Vitamin, Mineral, Bitkisel Besin, Biyoteknoloji, Kişisel Bakım ve Dermakozmetik Ürünler

alo2
QUEST VITAMINS Quest Vitamins Ürünleri

Quest Vitamins Standardize Besin Destekleri

quest_vitamin_logo

Yaşam standardınız ne olursa olsun

sağlıklı yaşam,

standardınız olsun

STANDARDİZE EKSTRAKTLAR

 

Standart ekstraktlar, tarife uygun hazırlanışları, harmanlanışları, ürünlerin raf ömrü garantisi ve potansiyeli bakımından en güvenilir olanlardır.


quest_vitamin05Tablet haline getirilip hazırlanmış standart ekstraktlarda, her bir bitmiş ürünün kalitesi ve stabilitesini garanti edilir. Bir başka deyişle her bir tabletinin içeriğindeki miktar aynıdır. Standardize ürünler raf ömrü boyunca aynı etkiyi ve aynı içeriği de korur. Böylece aynı ürünlerin farklı serilerinde renk, koku, tad değişikliğine rastlanmaz. Böylece her kullanımda aynı etkiyi sağlamış olursunuz.


Quest Vitamins, portföyündeki ürünler ve bitkisel tabletlerde kullanılan aktif maddelerin gücü konusunda analiz yapabilen, bu bulgularını ürün etiketlerine iddia olarak yazabilen ilk firmadır.  Her bir Quest Vitamins ürünü, her bir  üretiminde her bir tablet için  raf ömrü boyunca aynı etkiyi, aynı  içeriği garanti eder.

Quest Vitamins Standardize Besin destekleri

Calvit

Herbaviz

Ostomine

Menstus

Qulacto

Questakan

Questamine

Questargin

Questomarine

Qumericquest_vitamins_ostomine02 quest_vitamins_questomarin04 quest_vitamins_questomarin04 quest_vitamins_Qulacto05 quest_vitamins_mentus06 quest_vitamins_Qufolic07 quest_vitamins_herbaviz08 quest_vitamins_Questargin09 quest_vitamins_Questakan40 quest_vitamins_Questakan150


quest_vitamin02

 
Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 

İletişim

Farmalink Sağlık Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: İçerenköy Mh. Eski Üsküdaryolu Cd.
No:21 Öz İş Apt. A Blok D:1
Ataşehir 34752

E-Posta: info [ @ ] farmalink.com.tr
Telefon:
0 216 668 00 62 (pbx)
Faks:
0 216 668 00 63