Farmalink Sağlık Ürünleri | Vitamin, Mineral, Bitkisel Besin, Biyoteknoloji, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermakozmetik Ürünler, Vitamin, Mineral, Bitkisel Besin, Biyoteknoloji, Kişisel Bakım ve Dermakozmetik Ürünler

alo2
VIZULIZE Herbal Eye Wash

Vizulize Herbal Eye Wash Bitkisel Göz Banyosu

VIZULIZE HERBAL EYE WASH
200 ml Göz Banyosu

herbal_eye_washÇevresel faktörlerin, yorgunluğun, uzun süreli video ve bilgisayar ekranı kullanımının veya kontakt lenslerin neden olabileceği yanma, batma, kuruluk hissi, kızarma, ışık hassasiyeti gibi durumlar zaman zaman hepimizi rahatsız edebilir.

Başta üretim yeri İngiltere olmak üzere Dünyanın birçok ülkesinde yıllardır güvenle  kullanılan  Vizulize Bitkisel Göz Ürünleri,  gözlerin doğal yoldan rahatlamasına yardımcı oluyor.

Vizulize Bitkisel Göz Banyosu, uzun ve yorucu bir günün ardından gözleri dinlendirmek için hekimlerin de önerdiği ideal bir yöntemdir. Genellikle gündüzden kalmış çaylar kullanılarak yapılan bu  tedavi, çoğunlukla uygulama zorluğundan dolayı atlanıyor.

Vizulize Bitkisel Göz Banyosu, gözde yatma ve batma hissi veren her türlü durumda gözlerin rahatlamasını sağlar. Göze yabancı cisim kaçması gibi çevresel kaynaklı irritanlardan gözü temizler. Gözde oluşan arpacık gibi enflamasyonlu durumlarda  içeriğindeki bitkiler sayesinde gözlerin rahatlamasına yardımcı olur.

Bilindiği gibi papatya ve böğürtlen  özlü göz damlaları ve çayları yüzyıllardır antienflamatuar ve immün sistem güçlendirici oılarak kullanılmıştır.

Vizulize Herbal Eye Wash papatya ve yabanmersini içerir.

Papatya, antienflamatuar ve immün sistem güçlendirici olarak kullanılmaktadır. Antioksidan etkileri ile ilgili değişik çalışmalar ve yayınlar vardır.

Yabanmersini  Güçlü bir antioksidandır. Dolaşım sistemi, gözler, beyin ve kalp sağlığına yardımcıdır. Bilberry (yabanmersini) meyvaları, kılcal damarların esnekliğini arttıran ve kan akımını çoğaltan bir flavonoid içerir. Araştırmalar standardize bilberry(yabanmersini) ekstresinin görme fonksiyonlarını iyileştirdiğini ve görme bozukluklarını azalttığını ortaya çıkarmıştır.  Ekstre ayrıca koroner damarları güçlendirir ve yetersiz venöz akımı güçlendirir.

Göz banyosuna  kullanım  kolaylığı sağlayan Vizulize, göz banyosu kabı ile satılmaktadır.

Vizulize Bitkisel Göz Banyosu Herbal Eye Wash ile her akşam zahmetsizce göz banyonuzu yapabilir, gözlerinizi dinlendirir, sağlıkla parlamasını sağlayabilirsiniz.

PROSPEKTÜS METNİ:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 

İletişim

Farmalink Sağlık Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: İçerenköy Mh. Eski Üsküdaryolu Cd.
No:21 Öz İş Apt. A Blok D:1
Ataşehir 34752

E-Posta: info [ @ ] farmalink.com.tr
Telefon:
0 216 668 00 62 (pbx)
Faks:
0 216 668 00 63